(Ця інформація надана сайтом натяжні стелі Дніпро potolki-stretch). У Стародавній Греції жителі перетворювали стелю у своєму будинку, щоб приховати різні вади приміщення. У Стародавньому Римі та Єгипті на стелю драпірували шовкову ткать. Зазначимо, що вже тоді ця тканина вибиралася під колір стін у приміщеннях. Однак таким способом проблему можна було вирішити на порівняно короткий проміжок часу, так як тканина натяжної стелі провисала, знебарвлювалася, втрачала первинний зовнішній вигляд. Незабаром ці натяжні стелі дніпр доводилося змінювати, так часто це могли робити тільки заможні люди. У Вірменії у стародавньому столітті також застосовували технологію натяжної тканини, але використовували іншу технологію. Бавовняне полотно було просочене розчином вапна і крейди, потім вироблялася натяжка на каркас. Після того як тканина висохла, вона стискалася, отримуючи рівну і гладку поверхню. Ця натяжна стеля Дніпро незабаром обсипалася, оскільки крейда не була надійним компонентом. В даний момент досі хпор збереглася дана технологія, тільки замість крейди додають емульсію. У нашому ж часі натяжні стелі активно поширювалися у 60-ті роки ХХ століття. З появою плівки ПВХ. Натяжна стеля дуже сподобалася жителям франції і вони відразу почали її вдосконалити. За це їх і назвали (французькі стелі натяжні). І треба розуміти, що ця назва ніяк не пов'язана з країною-виробником.

Дивлячись на те, що сучасні пвх натяжні стелі дніпро стали відомі зовсім недавно, історія їхньої появи налічує тисячоліття. Є історія, в якій говориться, що під час одного свого виступу один знаменитий оратор, махаючи руками кинув вгору келих вина, внаслідок чого на стелі з'явилася пляма. Щоб його приховати було прийнято рішення затягнути стелю гарною дорогою тканиною. З цих днів стало модно прикрашати старі стелі таким методом, що не тільки було красиво, але і по дизайнерськи цікаво. також натяжних стель. Переваги відразу ж оцінили французи, котрі славляться любов'ю до всього гарного. Популярність французьких стель не змушує сумніватися. Вони переважають масою переваг, роблять життя яскравішим, красивішим і практичнішим. Натяжні стелі дніпро

Спочатку натяжні стелі використовувалися тільки для приховання різних дефектів, тріщин і перекосів. Але незабаром вони стали використовуватися дизайнерами та архітекторами як невід'ємна частина інтер'єру та дизайну, в приміщеннях різного призначення. Завдяки різноманітності своїх фактур та кольоровості фантазія роботи з ними може не обмежуватися. Хочеться також відзначити швидкість установки стель даного типу. Для установки потрібно всього лише кілька годин, і мінімум будівельного сміття. Також якщо незабаром набридне колір, то можна без особливих зусиль замінити його на інший, використавши колишній каркас. Натяжні стелі виготовляються з якісної екологічної пвх плівки. Можна не переживати, що така стеля завдасть шкоди вашому здоров'ю, їх також рекомендовано використовувати в дитячих та медових. Завдяки своїм технічним характеристикам і рядом позитивних властивостей, натяжні стелі швидко завоювали свою нішу в будівельній і дизайнерській справі.

Стелі з вінілу пвх плівки викроюються під конкретні розміри та форму приміщення. Відбувається це на виробництві, де за допомогою верстата спаюються полотна і набувають певної форми. ПВХ стелі мають різні кольори та фактури-глянцеві, сатинові, матові, перфоровані, тісні. До мінусів таких ПВХ стель можна віднести низьку морозостійкість, хоча їх сміливо можна встановлювати в закритих приміщеннях, що не опалюються. У разі затоплення потрібно злити воду, прогріти стелю і знову насолоджуватися його первозданним виглядом.

Давайте підіб'ємо підсумок, чим хороші натяжні стелі: доступність; рятують від затоплення; швидко встановлюються; мають багату колірну палітру; не знебарвлюються; не провисають; не бояться вологи та пилу; легко замінити колір ... ... взагалі список їх корисних властивостей можна перераховувати досить довго ...

Зробіть замовлення на 1 натяжну стелю в Дніпрі, і отримайте знижку на наступні стелі.